אודות המשרד

משרד עורכות דין שירי מלכה הינו משרד הפעיל משנת 2005 ומדורג כאחד המשרדים הבולטים והמובילים בתחום דיני המשפחה. המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום דיני המשפחה על כל רבדיו. במסגרת עבודתנו המרובה עם משפחות וזוגות רבים אספנו במרוצת השנים תובנות וכלים משפטיים למניעת סכסוכים וברשותנו סט כלים ייחודי ודרכים יצירתיות אשר בעזרתם אנו מצליחות לגשר בין בני המשפחה במחלוקות הקשות ביותר בחייהן. אנו מאמינות בניהול אסטרטגיה מדויקת תוך מתן דגש לצרכים מיוחדים אשר נדרשים לכל תיק ותיק.

הקו המנחה אותנו לכל אורך הדרך הוא ראשית כל אהבת האדם. מטרתנו היא לכוון את לקוחותינו לאפיק טוב יותר זאת כדי להימנע עד כמה שניתן מהליכים משפטיים מיותרים

משרד עורכות דין שירי מלכה מונה שתי מחלקות עיקריות:

מחלקה אחת מייצגת בכל הערכאות המשפטיות ומעניקה ליווי, תמיכה ויעוץ מקיף בכל ההיבטים של סכסוכים בתוך המשפחה: בין בני זוג, הליכי גירושין על כל רבדיהם, בין הורים וילדים – הליכי אפוטרופסות מבוגרים, בין אחים , סכסוכי ירושה בחיים ולאחר אריכות ימים וכדומה.

 

מחלקה שנייה עוסקת בכל ההיבטים של ניהול הון פרטי ומשפטי ומציעה שירותים ספציפית בתחום החברות המשפחתיות, ניהול אסטרטגיה מדויקת ובנייה נכונה של התא המשפחתי, ניהול עושר משפחתי או ניהול חברה וכל זאת כמשפט מניעתי שמסייע במניעת סכסוכים עתידיים, יצירת תהליכי העברה בין דורית, שילוב דור שני ושלישי בעסק המשפחתי, צוואות והסכמים בין שותפים.