מניעת הסכסוך
כל זוג, משפחה או עסק יכולים להיערך מראש לאתגרים אשר עלולים לפקוד אותם. היום יותר ויותר זוגות, משפחות ועסקים לוקחים אחריות על חייהם ועורכים מראש סדרה של הסכמים אשר מטרתם אחת – מניעת הסכסוך.

קרא עוד >>

אודות משרד עו"ד שירי מלכה

משרד עו"ד שירי מלכה הינו משרד הפעיל למעלה מ-10 שנים המונה 2 מחלקות מקצועיות:
מחלקה אחת המטפלת בכל האתגרים הקשורים במניעת, ניהול ויישוב סכסוכים במשפחה (בין בני"ז- גירושין, בין האחים- ירושות ועזבונות, בין הורים וילדים - אפוטרופסות ילדים, אפוטרופסות מבוגרים). ומחלקה שנייה המטפלת בניהול סיכונים משפחתיים בעסקים (FBRM) בכל האתגרים הקשורים בניהול סיכונים משפחתיים בחברות בכלל ובחברות בעלות אופי משפחתי בפרט.


אנו מציעים מכלול שירותים משפטיים לרבות ייצוג בערכאות המשפט השונות- בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בית הדין הרבני הגדול, בתי המשפט המחוזיים, בתי משפט לנוער, בית המשפט העליון ובג"ץ.

משרדנו עוסק בכל הסכסוכים והמחלוקות הקשורים והכרוכים בדיני המשפחה:
נישואין, גירושין, ידועים בציבור, משמורת, מזונות ילדים ומזונות אישה, ניהול מו"מ, הסכמי ממון, הסכמי טרום נישואין, הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, אכיפת הסכמים, שמירת זכויות סוציאליות וזכויות פנסיוניות, חלוקת רכוש, סכסוכים עסקיים בתוך המשפחה, פירוק חברות אגב גירושין, אבהות, אפוטרופסות, אימוץ, אלימות במשפחה, צווי הגנה, הוצאה לפועל, צווי עיכוב יציאה מן הארץ, הגירה, חטיפת ילדים.

הסכמי מתנה, סילוק יד, פירוק שיתוף, מימוש זכויות, מאבקי ירושה, עיזבונות, צוואות, צוואות בחיים, הסכמים בין יורשים,

אפוטרופסות מבוגרים, בקשה למינוי אפוטרופוס, הבעת דעה למינוי אפוטרופוס

פתרון סכסוכים בדרכי שלום, יישוב סכסוך, גישור ובוררות.

ניהול סיכונים משפחתיים בעסקים - הסכמי שותפות, שינוי מבנה מניות, אמנות משפחתיות, הסכמי ממון וצוואות הדדיות תומכות הסכמי שותפות.

צוות המשרד הינו צוות המונה כיום, פרט לבעלת המשרד, עוה"ד שירי מלכה, עוד 5 עורכות דין:

עו"ד שירי מלכה: עו"ד שירי מלכה נשואה ואם לשלושה בנים
בעלת משרד עורכי דין שירי מלכה הממוקם במגדל ב.ס.ר. 3 קומה 16.
עו"ד שירי מלכה הינה חברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 2001, בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב, סיימה לימודי תואר שני באוניברסיטת תל-אביב.
מאז הסמכתה ניהלה עו"ד שירי מלכה תיקים מתחום המעמד האישי, הובילה פרוייקט התנדבותי במסגרת אוניברסיטת תל-אביב, הובילה פרויקט משותף של אוניברסיטת בר-אילן ומרכז רקמן לקידום מעמד האישה, העבירה הרצאות כמתרגלת קורס דיני משפחה באוניברסיטת תל-אביב ובאוניברסיטת בר אילן ועבדה בשיתוף עם המרכז הבינתחומי הרצליה.
עו"ד שירי מלכה מופיעה בבתי משפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון, ובג"ץ, בניהול דיוני הוכחות וחקירות עדים, כתיבת חוות דעת משפטיות, כתבי טענות והרצאות
עו"ד שירי מלכה ממונה על ידי בתי המשפט כאפוטרופוסית לדין של קטינים, במסגרת תפקיד זה משמשת עו"ד שירי מלכה כמייצגת קטינים בסכסוכים משפטיים בין הוריהם. כן ממונה עו"ד שירי מלכה ממונה על ידי בתי המשפט כמייצגת בתחום אימוץ ילדים ככונסת נכסים וכמנהלת עזבון.
עו"ד שירי מלכה הינה מחברת הספר "איך להתגרש מבלי להרוס לילדים שלך את החיים?" אשר יצא לאור בשנת 2014.

עו"ד עירית דגן: בעלת תואר ראשון (LL.B) במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב משנת 2005.
התמחתה בבית המשפט לענייני משפחה ברמת גן אצל כבוד השופטת טליה קופלמן-פרדו והוסמכה כעו"ד בלשכת עורכי הדין בשנת 2006.
מיד לאחר הסמכתה הצטרפה עו"ד עירית דגן למשרד עו"ד שירי מלכה ומאז ניהלה תיקים מורכבים בתחומים ייחודיים וביניהם אפוטרופסות, אימוץ, גירושין מורכבים בהיקפים ניכרים, משאים ומתנים מורכבים ביותר והופיעה בערכאות השיפוט השונות לרבות בדיוני הוכחות מורכבים בהתאם לדרישות העבודה במשרד.
במסגרת ניהול התיקים במשרד, שואפים אנו לעזור ללקוחותינו לקבל עתיד טוב יותר, אופטימי יותר, נטול מאבקים. במסגרת שאיפה זו, דוגלים אנו בערוצי תקשורת פתוחים מול הלקוח, הבנת מציאות חייו, והליכה צעד אחר צעד תוך חתירה למציאת פתרון משפטי הגון, הוגן, יעיל וקצר ככל שניתן, בין אם בדרכי מו"מ וגישור, ובין אם באמצעות הליכים משפטיים.
אנו מאמינים כי סיום מחלוקות משפטיות, על דרך ההבנה, ההסכמה והפשרה, מיטיב עם כל הנוגעים בדבר, ומאפשר להם ולבני משפחותיהם המשך חיים שלווים ובריאים בעתיד. זו אמונתנו וזה פועלנו.
שפות: עברית, אנגלית, רומנית.

עו"ד לירית אביטל בר-נתן: עורכת דין ומגשרת מוסמכת
בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B משנת 2008 ובעלת תואר שני L.L.M במשפטים מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן משנת 2010.
התמחתה בבית המשפט לענייני משפחה בכפר סבא אצל כבוד השופט צבי ויצמן והתנדבה כמגשרת ביחידת הסיוע שליד בית המשפט בכפר סבא.
הוסמכה כעו"ד בלשכת עורכי הדין בשנת 2010.
מאז הסמכתה מנהלת במסגרת עבודתה במשרד עו"ד שירי מלכה תיקי משפחה מגוונים הכוללים תיקי גירושין בהם רכיבי רכוש סבוכים, נזיקין, אפוטרופסות, מושבים, תיקי אמנת האג ועוד.

עו"ד שרי קרייפס: בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.Bׂׂ) ובממשל מהמרכז הבינתחומי בהרצליה משנת 2012 .
התמחתה בלשכת כבוד השופטת תמר סנונית-פורר בבית המשפט לענייני משפחה ברמת-גן והוסמכה כעורכת דין בלשכת עורכי הדין בשנת 2014.
מיד לאחר הסמכתה הצטרפה עו"ד שרי קרייפס למשרד עו"ד שירי מלכה ומאז מנהלת תיקי גירושין בהם רכיבי רכוש סבוכים, ערכה צוואות מורכבות והסכמים שונים.

עו"ד אדווה גבלר: בעלת תואר ראשון במשפטים ותקשורת (LL.B) במכללה למנהל ראשון משנת 2013.
התמחתה במשרד הרווחה מחוז תל אביב והוסמכה כעורכת דין בשנת 2014.
מיד לאחר הסמכתה הצטרפה עו"ד אדווה גבלר למשרד עו"ד שירי מלכה.

גירושין ופרידה

גירושים הם "המפץ הגדול" של המשפחה, כך חווים אותם ההורים וכך חווים אותם גם הילדים. מעבר להשלכות הרגשיות של תקופת הגירושין, ישנן השלכות משפטיות רבות. משרדנו עוסק בכל האתגרים הקשורים וכרוכים להליכי הגירושין בכל אחד מהרבדים שלו ומלווה באופן צמוד את קהל לקוחותינו בתהליכים השונים בין למניעת הסכסוך באמצעות חתימה על הסכם לפני פרוץ הסכסוך, בין ניהול הסכסוך בהליכים משפטיים ובין אם ביישוב הסכסוך בדרכי שלום..

 

קרא עוד >

ירושה

הורשה והעברה בין-דורית הינם תהליכים משפחתיים מורכבים ביותר. תהליך ההורשה משפיע לא רק על מארג חייו של המוריש אלא גם ובעיקר על מארג החיים של בני משפחתו- אלה שיורשים אותו ואלה שאינם יורשים אותו.
הליכי ירושה עלולים להשפיע לא רק על בני משפחתו של המוריש אלה גם על עסקים בין אם הם עסקים משפחתיים ובין אם הם עסקים בבעלות פרטית של מספר שותפים שכל אחד מהם בעלים של משפחה.

קרא עוד >

אפוטרופסות

במשרדנו אנו מסייעים למשפחות אשר לוקחות אחריות ונערכות מראש בתהליכים של העברה בין-דורית נכונה, מניעת הסכסוך וניהול סיכונים, משרדנו מנהל הליכים משפטיים הקשורים למינוי אפוטרופוס, החזרת קשר בין הורים וילדים מקום וקשר כזה נותק בהשפעת גורם זר, הליכים של החזרת רכוש שנגזל שלא כדין במערכת יחסים של תלות וגם בהליכים של יישוב סכסוך לאחר שהוא פרץ בדרך של גישור ובוררות.

 

קרא עוד >

לייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר עם המשרד
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת