banner-nihul

ניהול הסכסוך

משרדנו מייצג ומלווה בהליכים משפטיים בענייני גירושין ופרידה של בני זוג נשואים וידועים בציבור תוך ליווי ויעוץ מקיף בכל ההיבטים של הסכסוך בין בני זוג (עסקי, פיננסי, פסיכולוגי), יעוץ, תמיכה וליווי אישי צמוד ושוטף בפתרון מכלול האתגרים, הבעיות והמצוקות של חיי היומיום שנוצרו כפועל יוצא של הסכסוך בין בני הזוג, עבודה מול רשויות הרווחה, רואי חשבון, אקטוארים, וכו'.

זוגיות במדינת ישראל הינה עניין מורכב. לבני זוג ישנן זכויות וחובות אחד כלפי השני המעוגנים ברכיבים אזרחיים ודתיים של הקשר ביניהם.
לאופן עריכת הנישואין בישראל – דתיים או אזרחיים, חשיבות מכרעת בהגדרת הזכויות והחובות הללו, כמו גם לבחירה האם להתגורר בזוגיות ממוסדת בנישואין או לחסות תחת המוסד של הידועים בציבור.
כל אדם בבחירותיו נוטל סיכומים וחיובים כמו גם זכויות שחשוב להבין ולדעת את טיבן.
במשרדנו אנו עוסקים בכל האתגרים הקשורים בנישואים, דתיים ואזרחיים, בזוגיות של ידועים בציבור ובאתגרי הסכסוך ותרון הסכסוכים בכל אחד ואחד מהם.

קרא עוד >>

מעבר לעובדה שהליכי גירושין הינם הליכים מורכבים ומאתגרים רגשית, מהווים את המפץ הגדול של המשפחה, במדינת ישראל הליכי הגירושין סבוכים ומורכבים עוד יותר לנוכח קיומן של שתי ערכאות שיפוט מקבילות אשר להן ניתנה הסמכות לדון בענייני הרכוש, המזונות והמשמורת. (יצוין כי רק לבתי הדין הרבניים סמכות לדון בתביעת הגירושין עצמה).
באתגרי הגירושין על זוג לפתור מכלול נושאים ואתגרים הקשורים לרכושם של בני הזוג, משמורת ילדיהם ומזונות כמו גם אתגרים כגון כתובה וסידור גט. אנו במשרדנו עוסקים במכלול האתגרים הקשורים לגירושין תוך ליווי רגשי של הצדדים בתהליך.

קרא עוד >>

כל הלקוחות שלי ללא יוצא מן הכלל הבוחרים להתגרש מצהירים בפניי תמיד בפגישתנו הראשונה כי על אף שאינם מעוניינים עוד להמשיך בחיי הנישואין הם בראש ובראשונה מבקשים לדאוג לטובת ילדיהם ולמזער ככל הניתן את הנזק שיגרם להם מתהליך הפרידה של הוריו.
אין ספק שמשמורת והסדרי הראיה הינם אחד מהנושאים הבוערים ביותר והמרכזיים ביותר במסגרת הליך הגירושין.
אנחנו מאמינות כי ניתן להגיע לפתרונות יצירתיים בנוגע להסדרים ולהבטיח בכך הורות משמעותית ומיטיבה של כל אחד מההורים וזאת ככל שהדבר מתיישב עם טובת הילדים הספציפיים שבמוקד הדיון.
משרדנו מטפל בתיקים מורכבים של משמורת והסדרי ראייה; אפוטרופסות; אבהות ועוד.

קרא עוד >>

הילדים שלנו תלויים בנו וזקוקים לכך שנספק את צרכיהם, זוהי למעשה מהות "דיני המזונות". חובת המזונות בישראל חלה על אדם על-פי הדין האישי החל עליו, כלומר בהתאם להוראות הדין הדתי.
בדין העברי, הוא הדין החל על בני זוג ששניהם יהודים, ישנם שני סוגי מזונות: מזונות ילדים ומזונות אישה.
אנו עוסקים בכל ההיבטים הקשורים למזונות ילדים ואישה.

קרא עוד >>

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קרא עוד >>

אלימות במשפחה יכולה להיות אלימות מילולית, פיזית, מינית, נפשית וכלכלית. אלימות בתוך המשפחה קיימת בכל שכבות האוכלוסייה.
תלונות רבות בגין אלימות בתוך המשפחה מוגשות מדי שנה. יחד עם זאת ידוע כי בשל סיבות מסוימות כגון בושה, פחד, איומים ועוד מקרי אלימות רבים אינם מדווחים לרשויות ומשפחות רבות חיות בצילה של אלימות קשה מבלי שאיש יודע.
שני החוקים המרכזיים שמטרתם להגן על נפגעי האלימות ולהעניק להם מענה משפטי הינם "החוק למניעת אלימות במשפחה" והחוק למניעת הטרדה מאיימת.

קרא עוד >>

הכלל הוא כי הסכם וחוזה יש לקיים. הסכם כדוגמת הסכם ממון בין בני זוג או הסכם גירושין הינו הסכם אשר יש צורך לקבל עבורו את אישור בית המשפט. בבואו לאשר את הסכם בוחן בית המשפט כי הצדדים הבינו את משמעות הדברים עליהם חתמו והסכימו לאמור בהסכם.
ביטול הסכמי ובתוך כך ביטול הסכם ממון או גירושין ממון אפשרי בין היתר אם יצליח בן זוג להוכיח שבמועד אישור ההסכם, בית המשפט לא בחן כראוי כי הצדדים מבינים את משמעות ההסכם על סעיפיו ו/או שאחד מבני הזוג יצליח להוכיח לבית המשפט כי השתנו הנסיבות באופן כזה המצריך ביטול ההסכם או שינויו.
במשרדנו אנו עוסקים בערכית כל סוגי ההסכמים תוך חשיבה ותכנון אסטרטגי ארוכי טווח.

קרא עוד >>

לייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר עם המשרד
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת
לייעוץ והכוונה ניתן ליצור קשר עם המשרד
שם

אנא הזינו שם
דוא"ל

אנא הזינו כתובת מייל חוקית
טלפון

אנא הזינו מספר טלפון מלא כולל קידומת